pompa ciepła

Inwestorzy decydujący się na budowę domu lub modernizację dotychczasowej nieruchomości poszukują skutecznych sposobów na poprawę warunków termicznych, a tym samym na obniżenie kosztów eksploatacji. Ogrzewanie to jeden z najważniejszych generatorów opłat, których wysokość możemy skutecznie obniżyć korzystając z rozwiązań w ramach OZE. W naszej firmie specjalizujemy się w tworzeniu systemów pomp ciepłą dopasowanych do potrzeb różnego typu budownictwa – mieszkalnego, komercyjnego, biurowego.

Obsługujemy inwestorów prywatnych i biznesowych z Radzymina i okolic, którym niesiemy kompleksowe wsparcie – od momentu przyjęcia zlecenia, przez stworzenie projektu i dobór wszystkich komponentów, aż po świadczenie usług serwisowych. Doskonałe skomunikowanie z aglomeracją stolicy pozwala nam zaproponować konkurencyjne dla całego regionu stawki, pełną dostępność naszej ekipy projektowo-montażowej oraz najlepsze warunki współpracy.

Pompy ciepła – projektowanie i wykonywanie instalacji

Popularność pomp ciepła wynika z możliwości ograniczenia kosztów instalacji oraz atrakcyjnej wydajności, która pozostaje na wysokim poziomie przez wiele lat użytkowania. Oferujemy pomoc w ramach projektowania i montażu różnego typu instalacje: pompa ciepła powietrza-woda, powietrze-powietrze, których układ dopasowujemy do specyfiki budynku oraz wymogów inwestora. Naszym kontrahentom pomagamy także w dopasowaniu pompy do potrzeb instalacji grzewczej, systemów wentylacji i klimatyzacji, a także innych rozwiązań z kategorii OZE.

By móc cieszyć się najlepszymi warunkami termicznymi, warto powierzyć instalację pomp ciepła właśnie nam. Stosujemy bezpieczne i stabilne systemy mocujące, określamy najlepsze miejsce ulokowania wszystkich jednostek i modułów oraz pomagamy w ramach doradztwa, bieżącej konserwacji i serwisowania naszych systemów. Tym samym dajemy gwarancję, że pompa ciepła będzie użytecznym i funkcjonalnym wsparciem w ogrzewaniu domu.

Nasze pompy ciepła to systemy automatyczne, łatwe w obsłudze, nie wymagające dużego nakładu czasu oraz pracujące niemal całkowicie bezawaryjne. Dzięki prawidłowej eksploatacji oraz regularnym przeglądom możemy skutecznie przedłużyć ich żywotność o kolejne lata.

Dlaczego warto wybrać nas

Wiedza i doświadczenie

Liczna grupa zadowolonych Klientów

Posiadamy niezbędne certyfikaty

Zespół specjalistów z branży techniki grzewczej i instalacyjnej

Fachowa pomoc i doradztwo

Pompy ciepła dla odbiorców z Radzymina

Od wielu lat obsługujemy inwestorów z terenu mazowieckiego i najbliższej okolicy Warszawy. Klienci z Radzymina mogą liczyć na pełną dostępność naszej oferty oraz ekipy projektowo-montażowej. Niezależnie od zamierzonego miejsca wykonania instalacji pompy ciepła i oczekiwań inwestora – zapraszamy do kontaktu. Chętnie przyjmiemy Państwa zapytanie ofertowe, przedstawimy propozycję współpracy oraz wycenę projektu, a następnie przeprowadzimy instalację pompy ciepła w dogodnym terminie.

Jesteśmy do dyspozycji wszystkich Klientów z Radzymina szukających fachowego i kompleksowego wsparcia w ramach modernizacji energetycznej swoich budynków!

Potrzebujesz pomocy?
Chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie?